• Szybki Test Na Paciorkowce (Strep A Test)
  Jesień i zima to okresy zwiększonych zachorowań na anginę i zapalenia gardła

  U nas możecie Państwo wykonać szybki test, który wykrywa bakterie w gardle, co umożliwia pewne leczenie. W ten sposób można uniknąć niepotrzebnego leczenia antybiotykami. Czytaj więcej...

  Szybki Test Na Paciorkowce Warszawa
 • Nowa jakość radiologii
  Pełen zakres badań diagnostycznych

  Nowoczesny sprzęt wraz z oprogramowaniem, aparaty różnej konstrukcji pozwalają na skierowanie naszej oferty do wszystkich pacjentów, potrzebujących diagnostyki obrazowej.

  Rezonans magnetyczny Tomograf komputerowy

  radiologia Warszawa
 • Fala uderzeniowa
  Extracorporeal Shock Wave Therapy (ESWT)

  Fala uderzeniowa to niezawodny sposób walki z uporczywym bólem.

  Wysoka skuteczność terapi potwierdzona została wieloletnimi badaniami klinicznymi i opiera się na przepływie przez ciało fal akustycznych, które przenoszą energię w bolące miejsce.

  więcej

  fala uderzeniowa
 • Film o Lecznicy Alfa-Lek
  Zapraszamy do oglądania

  Alfa-Lek to profesjonalna opieka medyczna. Oferujemy Państwu, najwyższej jakości, ambulatoryjne usługi medyczne i stomatologiczne, pełny zakres badań laboratoryjnych oraz wizyty domowe lekarzy specjalistów.

  więcej

Na skróty

Polecane

Centrum Medyczne i Klinika Stomatologiczna
ALFA-LEK Warszawa

Lecznica Profesorsko - Ordynatorska "Alfa-Lek" jako przychodnia prywatna działa w Warszawie od 1929 roku. W tym czasie dzięki pomocy naszych lekarzy
i specjalistów już ponad 2 mln osób wróciło do zdrowia i odzyskało radość życia.

Współpracujący z nami lekarze i specjaliści to osoby dysponujące wybitnym dorobkiem naukowym oraz wieloletnią praktyką. Nasza kadra medyczna liczy obecnie ponad 200 specjalistów w ponad 50 specjalizacjach. To przede wszystkim profesorzy, docenci i ordynatorzy.

Nasi Pacjenci mają dostęp do kilkudziesięciu gabinetów lekarskich gdzie wykonujemy szeroką gamę zabiegów oraz badań diagnostycznych, laboratoryjnych i mikrobiologicznych, wykorzystując najnowszej generacji sprzęt medyczny.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne gabinety stomatologiczne, wyposażone w najlepszy dostępny na rynku sprzęt stomatologiczny, w których doświadczeni stomatolodzy oferują pełen zakres usług stomatologicznych, w tym implanty.

Wszystkie gabinety Centrum Medycznego Alfa-Lek znajdują się w śródmieściu Warszawy przy ul. Nowy Świat 58A (wejście od ul. Ordynackiej). Dla osób, które nie mogą odwiedzić nas osobiście przygotowaliśmy dział wizyty domowe.

Zdajemy sobie sprawę, że dobry lekarz to nie tylko ten, który doskonale zna tajniki swojej profesji ale również taki, który potrafi nawiązać serdeczną relację ze swoim Pacjentem. Wszystkie Państwa opinie są dla nas ważne. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy po to, by służyć Państwu naszym doświadczeniem
i profesjonalizmem

Aktualności


Nasi lekarze i specjaliści